24 Haziran 2012

istelezzet.com

Lezzetli yemek yemeyi seven, ama yemek yapmaktan hoşlanmayan benim gibiler için çok güzel bir hayal kurdum.Biraz uçuk ama olsun !...

Yemek için hiç kafa yormayayım, pişirme işkencesi hiç yaşamayayım, oturduğum yerden sadece parmağımın ucuyla tek seferde 7/24 yemek alabileyim, ben canımın çektiğini , evdekiler dilediğini yese, yemek yerken puan kazansam, puanlarımla bedava yemek alsam, kararsızlık yaşamadan evime en yakın restoranlar önüme serilse, misafir ağırlama derdinden kurtulup birlikte mangal keyfi bile yaşasam, diyet yemekler, organik ürünler gibi alternatif seçenekler olsa, üstelik bunların hepsini gerçekleştirirken kaliteden ödün vermeyen bir mucize olsa ! ...Yemek Siparişi Sepet ile Taşınmaz...:) from Istelezzet on Vimeo.
Eh bu kadarı da fazla dediğinizi duyar gibiyim !..

Ne yazık ki yanıldınız çünkü hayalim gerçek oldu, evet evet yanlış okumadınız bütün bunları fazlasıyla gerçekleştiren "istelezzet.com" benim hayalimi gerçekleştirdi.

Artık benden mutlusu yok ve de tembeli ...

Oh! dünya varmış sırtımdan kocaman bir yük kalktı
.
Şimdi tek yapmam 444 4 783'ü aramak  ya da interneti açıp "istelezzet.com"a bağlanmak, hepsi bu...

Bir bumads advertorial içeriğidir.

10 Haziran 2012

Düğün Pastası Süsleri_Annacrafts 1Düğün mevsimi için yazı serisi hazırlamaya karar verdiğimde en çok orjinal fikirler dikkatimi çekti.
Düğününüzü kişiselleştirecek,
Sizden izler taşıyıp herkesin aklında kalacak detaylar beni cezbetti.
Çünkü kendi düğünüm için böyle şeyler düşlüyorum.
Annacrafts Etsy'de karşıma çıkan,düğün pastalarının üzerlerine konulan bu güzel şeyleri yapan bir butik.
Türkiye'de de yavaş yavaş böyle şeyler yapılıyor.
Kendi fotoğrafınızı gönderiyorsunuz ve istediğiniz şekilde sizden izler taşıyan pasta süsleri yapılıyor.
Ve pastanızın üzerine bunları koyuyorsunuz.
Mutluluk katan bir detay bence.
Devamı gelecek..

01 Haziran 2012

Dünyanın En Sessiz Süpürgesi Rowenta ile Tanışın!

Elektrikli ev aletlerinin güvenilir markası Rowenta yine bir ilke imza atmış. Silence Force Extreme adını verdiği süpürge serisinde güç ve sessizliği bir arada sunmuş. Çıt çıkarmadan çalışırken evimizi dip köşe temizleyen Rowenta ile temizlikte yeni bir döneme adım atıyoruz.

Rowenta Silence Force Extreme dünyanın en sessiz süpürgesi! Düğmesine bastığınızda çalıştığı neredeyse anlamıyorsunuz. Bu sessizliğinin yanında üstün bir temizleme gücüne de sahip.

Torbalı ve torbasız olarak iki ayrı kategoride ve topam 8 farklı renkten oluşan bu süpürgeler gerçekten şahane! Torbasız olanı Çoklu Siklon Teknolojisi sayesinde saatte 300 km hızla tozları süpürgenin içerisine alıyormuş. Aynı zamanda, emiş performansını kaybetmeden evi süpürmek artık çok daha zahmetsiz ve kolay.


Buradan Rowenta Silence Force Extreme’in nasıl çalıştığını izleyebilirsiniz:
RowentaRowenta elektriğin zamlandığı günümüzde bizleri düşünmüş ve enerji tüketimi %50 azaltılmış. Tasarım ve renk olarak da hayran kalacağınız bir Rowenta mutlaka vardır. Ben mesela mor olanına bayıldım!

Ayrıca diğer aksesuarları da kullanım konforunu artırmak için özel olarak tasarlanmış, evde hayatınızı gerçekten de çok kolaylaştırıyor. Koltukların altını temizlerken öyle yerlere yatmanıza veya eğilmenize gerek kalmıyor.

Kısacası, evinize sessiz bir güç arıyorsanız, aşağıdaki linke bakmadan geçmeyin derim.

http://www.rowentasupurge.com

Bir bumads advertorial içeriğidir.