29 Ağustos 2016

Çatlak ve Kuru Cilt Problemi Olanlara Naçizane Tavsiyedir :)

Merhaba,

Bir haftalık tatil dönüşü yeniden buralardayım. Size tatil dönüşü yıpranan ciltler ile ilgili olarak birkaç ipucu vermek istiyorum.

Benim hem yıpranan hem de zaman zaman nem ihtiyacı artan tenim için uzun yıllardır kullandığım tek ürün olan Bio Oil Cilt Bakım Yağı'ndan bahsetmek istiyorum. Ürün isimi içerisine ürünü en ucuza aldığım Turuncu Kasa'dan link verdim. Kesinlikle bu ürünü almalı ve denemelisiniz. Ben hamile olan bir arkadaşımdan bu ürünü duyarak alan ve vazgeçemeyen biriyim. Zaten internette forumlarda vs. araştırdığınızda ürünün hem çatlaklara hem de yara izlerine iyi geldiğini siz de okuyabilirsiniz. Ürünü birçok youtuber denemiş ve before/after olarak youtube üzerinden de paylaşmış.Benim tenim kış aylarında çok kuru ve pul pul dökülen bir ten. Yaz aylarında her gün çıkarken nemlendirici sürdüğüm için bu sorun olmasa da kış ayları kuru cilde epilasyon yaptırmak çok yıpratıcı ten için.
O nedenle epilasyon öncesi ve sonrasında bu ürün teninizin nem ihtiyacını fazlası ile karşılayacaktır. Emin olabilirsiniz.

Ayrıca hızlı kilo alıp veren biri iseniz de çatlaklarınızın oluşumunu önlemek için en iyi yardımcınız bu yağ. Ben bel bölgemde oluşan birkaç küçük çatlak için kendisini daha fazla çoğalmaması adına kullanıyorum. Ve gerçekten de memnun kaldım.
Ama çatlak konusunu çok araştıran biri olarak şunu söylemeliyim ki (doktora bile gittim) bu konuda kesinlikle gerçekleşmeden önce önlem almalısınız. Yani kilo almaya elverişli bir vücudunuz var ise vücudunuzu en az haftada iki kere bu tarz doğal yağlar ile neme doyurun.Sizin de bu tarz sorunlarınız var ise benden naçizane bir tavsiye olarak kenara yazın ve denediğinizde beni anın :)

Sevgiler.

28 Ağustos 2016

Dost Kınası; Zümrüt Yeşili Elbisem

Merhaba,

Dün akşam katıldığım çok yakın arkadaşlarımdan birinin kınasında birkaç görüntüye blogumda da yer vermek istedim.
Tatil dönüşü akşamı gittiğim için full bronz ve çok yorgun olsam da çok tatlı bir akşamdı.
Elbisem; BURADAN
Ayakkabı; BURADAN
*
Mini ipek bir elbise ve sizin daha iyi görmeniz için baya yakınlaştırılmış iki foto koydum. Bu fotolarda ne kadar devasa çıksamda orta fotodaki gibi minnak birşey olduğumu bildirmek isterim :)
*
Bu tarz elbiseler dolabınızda hep olsun bence. Çünkü bir yere giderken hoop giy çık :)13 Ağustos 2016

Serin Cumartesi :) Kombin Önerisi

Günaydın,

Bugün İstanbul son zamanlarda herkesin dilediği gibi serin :)
Ve ben az sonra en yakın arkadaşlarımdan birine yeni ev görmesine gideceğim :)
Yeni gelin evlerini gezmek ne kadar da tatlı bir şey değil mi?
:)

Ve gitmeden önce size bir Cumartesi kombin önerisi vermek istedim.
Ben her seçtiğim parçaya bayıldım.


T-shirt: TIK

Pantolon: TIK
Çanta: TIK
Ayakkabı: TIK
Gözlük: TIK

*

Hadi çıkın dışarı bu havanın tadını çıkarın siz de:)

Sevgiler.