29 Ağustos 2016

Çatlak ve Kuru Cilt Problemi Olanlara Naçizane Tavsiyedir :)

Merhaba,

Bir haftalık tatil dönüşü yeniden buralardayım. Size tatil dönüşü yıpranan ciltler ile ilgili olarak birkaç ipucu vermek istiyorum.

Benim hem yıpranan hem de zaman zaman nem ihtiyacı artan tenim için uzun yıllardır kullandığım tek ürün olan Bio Oil Cilt Bakım Yağı'ndan bahsetmek istiyorum. Ürün isimi içerisine ürünü en ucuza aldığım Turuncu Kasa'dan link verdim. Kesinlikle bu ürünü almalı ve denemelisiniz. Ben hamile olan bir arkadaşımdan bu ürünü duyarak alan ve vazgeçemeyen biriyim. Zaten internette forumlarda vs. araştırdığınızda ürünün hem çatlaklara hem de yara izlerine iyi geldiğini siz de okuyabilirsiniz. Ürünü birçok youtuber denemiş ve before/after olarak youtube üzerinden de paylaşmış.Benim tenim kış aylarında çok kuru ve pul pul dökülen bir ten. Yaz aylarında her gün çıkarken nemlendirici sürdüğüm için bu sorun olmasa da kış ayları kuru cilde epilasyon yaptırmak çok yıpratıcı ten için.
O nedenle epilasyon öncesi ve sonrasında bu ürün teninizin nem ihtiyacını fazlası ile karşılayacaktır. Emin olabilirsiniz.

Ayrıca hızlı kilo alıp veren biri iseniz de çatlaklarınızın oluşumunu önlemek için en iyi yardımcınız bu yağ. Ben bel bölgemde oluşan birkaç küçük çatlak için kendisini daha fazla çoğalmaması adına kullanıyorum. Ve gerçekten de memnun kaldım.
Ama çatlak konusunu çok araştıran biri olarak şunu söylemeliyim ki (doktora bile gittim) bu konuda kesinlikle gerçekleşmeden önce önlem almalısınız. Yani kilo almaya elverişli bir vücudunuz var ise vücudunuzu en az haftada iki kere bu tarz doğal yağlar ile neme doyurun.Sizin de bu tarz sorunlarınız var ise benden naçizane bir tavsiye olarak kenara yazın ve denediğinizde beni anın :)

Sevgiler.
Yorum Gönder